FERİDUN YENİ

AKBAŞ'A YAPILANLANLAR AYIPTIR, VİCDANSIZLIKTIR.

Petrolspor'u Konuşmak mı?

 

Bazen kendi kendime diyorum ki, Batman petrolspor'la ilgili konuşmayaçağım. Ama bazen de dayanamıyor insan. Yapılanlar, konuşulanlar karşısında susamıyorve konuşmak istiyorsunuz. Ben de dayanamayıp görüşlerimiz sizlerle paylaşmak istedim. 

 

İnanın Petrolspor ve Yönetime haksızlık yapılıyor. Vicdanı ve merhameti olan kişi sessiz kalamıyor. Acaba Ssyın Valim ve yönetim takımı şampiyon yapmakla hata mı? yaptı.

 

TEPKİ NE ZAMAN GÖSTERİLİR?

 

Benim bildiğim bir takımın yönetimine ne zaman tepki muhalefet edilir. Başarısız olunca tepki gösterilir ve maçlarda yuhalanır. Ama bakıyorum bu takım gurubunda 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Sormazlar mı? siz niye itiraz ediyorsunuz. Birde yönetimde 12 kişi bulunmakta, başkan  da dahil. Kötü tezahüratlar sadece kulüp başkanı Sn.Vahap AKBAŞ a yapılıyor.

Diğer yöneticilere laf eden yok. Burada sorun sadece başkan mı?  Bunu anlamadım. Hadi diyelim ki taraftarlar başkanı istemiyor. O zaman memnun olmayan taraftarlar yarınki toplantıda bir yönetim oluşturup takıma sahip çıksınlar. Nasılsa  başkan ve yönetim kurulu sayın Valimize istifa dilekçelerini vermişler. Görelim bakalım ne olacak. Ben yine kendi şahsi düşüncemi söyleyeyim. Bu kulübe  Aziz YILDIRIM gelse yarın ondanda memnun kalınmıyacak. Yani insanlar ne istediklerini bilmiyor.

 

Batman Petrolspor'un kaderi bu. Ne yaparsan yap bazı insanları memnun edemiyorsun. Allah sonumuzu hayır etsin.

Yarınıı 4 gözle bekliyorum. Yarın Petrolspor'u sahiplenecek yeni yönetim çıkacak mı?

Yoksa yine daha evvelki yıllarda gördüğümüz sefilleri mi? oynayacak.

Yine sahipsizlikten, yine 3 lige mi? düşeceğiz.

Allah korusun.

Bu süreci beraber takip edeceğiz.

 

Görüşmek üzere.   

HOŞÇAKALIN

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Yazarın Diğer Makaleleri

    Bu yazarın başka makalesi yoktur.