BURAK GROSS 3. YIDÖNÜMÜNÜ BÜYÜK İNDİRİMLERLE KUTLAYACAK

Burak Gross Alışveriş Merkezi, 3. Yıldönümünü Büyük İndirimlerle Kutlayacak

24 ile 28 Şubat tarihleri arasında başlayacak etkinlikte, Burak Gross Alışveriş Merkezi 3. Yıldönümünü büyük indirimlerle kutlayacak.
 
Burak Gross Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Öztürk, geçen yılki kutlamalarında çok sayıda kişinin katılımıyla mutlu olduklarını ifade etti. Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk, “Batman’ın incisi olarak adlandırdığımız Burak Gross'u şehrimize kazandırmamızın 3. yıldönümünü haklı gururunu yaşamaktayız. 200 personel istihdamımızla bu mutlu günümüzü çok değerli halkımız ile kutluyoruz ve minnettarlığımızın bir göstergesi olarak gıdadan tekstile tüm reyonlarımızda maliyetinin çok altında fiyatlarla satış yapmaktayız. Tüm halkımıza gösterdikleri ilgiden dolayı minnettarlığımızı bildiririz” şeklinde konuştu.
 
Öztürk, ekonomik kriz döneminde birçok alışveriş merkezinin personel çıkarmasına rağmen istihdam sayılarını artırdıklarını belirtirken, “Her geçen gün daha da arttık çünkü hizmet meta ile olmaz, insanla olur. Az personel ile doğal olarak az hizmet olur. Biz kurum olarak hizmet odaklı çalışmaktayız. 28 Şubat tarihine kadar indirimlerimiz devam edecek. Tekstil kategorisinde yüzde 60’a varan indirimler olacak. Diğer tüm ürünlerde ise yüzde 35’e yakın indirim uygulanacak. Burak Gross alışveriş merkezimizde 200 personel istihdam etmekteyiz. Özellikle sebze ve meyve reyonunda üretici olmamız sebebiyle bu ürünleri daha uygun fiyatlarla halkımıza sunmaktayız. Ayrıca, her gün Halk günü düzenleyerek halkımıza özel fırsatlar sunacağız” şeklinde konuştu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler