İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN PROMOSYON ATAĞI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN PROMOSYON ATAĞI

Batman İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde 2021 yılında yapılan maaş promosyon anlaşması ile ilgili değişen ekonomik şartlar gerekçe gösterilerek değerlendirme toplantısı yapıldı.
 
Temmuz 2024’te bitecek sözleşmenin imzalanmasının ardından ekonomik olarak beklenmedik olağanüstü durumların yaşanmasından dolayı, değişen koşulların objektif ve önceden belirlenmeyecek nitelikte olması nedeniyle, yapılan sözleşmede yeni bir düzenlemeyle revize edilmesi gerektiği belirtildi.
 
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Semih Canpolat Başkanlığında Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı İbrahim Kara, Başkan Yardımcısı Rabih Yüksel, Sağlık-Sen Batman Şube Başkanı Maruf Yalçın ve Öz Sağlık İş Sendikası Batman Şube Başkanı Ahmet Altunç’un katılımıyla yapılan toplantıda alınan karara ilişkin “Artan enflasyon verileri göz önünde bulundurularak personelin ağır ekonomik şartlar altında kalması nedeniyle, yapılmış olan protokolün revize edilmesi ve resmi yazı ile bankaya bildirilmesi, ilgili bankanın protokolü revize etmemesi halinde fesih yoluna gidileceği kararı alındı” dedi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler