YÜZME ANTRENÖRÜ MAHSUM ÖZDEMİR’İN HEDEFİ BÜYÜK !

YÜZME ANTRENÖRÜ MAHSUM ÖZDEMİR’İN HEDEFİ BÜYÜK !

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 3.Kademe Yüzme Antrenörü Mahsum ÖZDEMİR büyük düşünüyor ve bu düşünce doğrultusunda sporcu yetiştiriyor.
 
Türk Devletleri Teşkilatı ‘’ Herkes İçin Yüzme ‘’ Projesi kapsamında Şanlıurfa İlinde yapılan 8.Bölge Yüzme Müsabakaları’na, ilk defa Batman’dan yüzme sporu branşında katılım sağlayan sporcu kafilesinde Baş Antrenör olarak görev alan Mahsum ÖZDEMİR, yaklaşık 7 aydır performans sporcusu olarak hazırladığı Berat Samet KÜNKÜL’ün, 14 yaş kategorisinde 1 inci olması sonucunda büyük mutluluk yaşadı. Mahsum ÖZDEMİR; ‘’ Berat Samet ile yaklaşık 7 aydır, haftanın 4 günü, teknik, taktik ve kondisyon kazandırmaya yönelik antrenman yaptık.
 
Bu geçen sürecin sonunda elde ettikleri başarıyı çok fazla büyütmediklerini ancak doğru işler yaptığımızı görmemiz açısından bu başarıyı değerli buluyoruz. Grup müsabakalarında tanıştığımız, Amerikalı ünlü yüzücü Michael Phelps ile çalışmış, Yüzme Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden Erkan GÜNAY, sporcumuzun yaptığı derece nedeniyle bizi kutladı. Bu durum bizi çok mutlu etti.  4-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Konya’daki projenin Türkiye Şampiyonası’nda da, İlimizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sporcumuzun ileriki süreçte daha iyi yere gelmesi için bilimsel çalışmalara ağırlık vererek hazırlayacağımız kısa, orta ve uzun vadeli programlarla hedeflerimize ilerleyeceğiz. Bu süreçte desteklerini bizden esirgemeyen başta İl Müdürümüz Mehmet Şafi ÖZPERK olmak üzere, İl Müdürlüğümüzün tüm birimlerine ve velilerimize teşekkür ederim ‘’ dedi. 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler